Haha Crew Logo

HAHA CREW.

Vznikli v roku 2011 v Košiciach ako skupina kamarátov, ktorí sa zaujímali o hudbu, módu a pouličnú kultúru. Jeden z najznámejších členov skupiny je Samey, ktorý začal rapovať v trinástich rokoch a spoločne s Dalybom začal tvoriť hudbu o dva roky neskôr.

Po desiatkach nevydaných skladieb prišlo na YouTube zopár freestyleov a, podľa slov interpretov, nepodstatných vecí. Všetko to vyvrcholilo v máji roku 2013 – vtedy sa na verejnosť dostáva videosingel Rap & Móda, v tej dobe jedna z najkontroverznejších a zároveň najviac newschoolových vecí na scéne. Práve tento počin odpálil kariéru dnešnej HAHA CREW. Časom prišlo obdobie, ktoré im otvorilo nové možnosti, umožňujúce viac sa venovať hudbe, točeniu videí, návrhárstvu a umeniu ako takému.

Vo februári roku 2014 sa skupina dostáva pod I LOVE PARTY PRODUCTION label, postupom času začína rapovať aj ďalší člen – Zayac.

HAHA CREW svojim spôsobom definujú štýl a inšpirujú ním mnoho mladých ľudí. Pripravujú svoj debutový album, jebú haterov a flausia. Toto je len začátek.